• Home
  • SMS-info – bezplatné prijímanie užito...

SMS-info – bezplatné prijímanie užitočných informácii

SMS Info Krásno nad Kysucou

Mesto Krásno nad Kysucou spúšťa novú, inovatívnu, rýchlu a bezpečnú službu informovania občanov prostredníctvom mobilnej aplikácie, e-mailov či SMS správ. Stačí sa len zaregistrovať a vybrať si spôsob, akým chcete byť informovaný. Služba je pre príjemcov správ bezplatná. Výhodou tejto služby je, že sa dostanete k informáciám z mestského úradu aj v čase keď nie ste v meste resp. nepočujete mestský rozhlas. V prípade ak ste boli prihlásení na odber SMS správ v starom systéme, je potrebné aby ste sa zaregistrovali na odber nanovo, keďže systémy nie sú kompatibilné.

Ako sa k službe prihlásiť

SMS-Info je aplikácia pre mobilné telefóny s operačným systémom Android, ktorá ponúka inovatívny a bezpečný spôsob doručovania oznamov s plnou ochranou súkromia. Aplikáciu si stiahnete v obchode Google play

Následne kliknite na tlačidlo Inštalovať.

Systém Vám doručí oznam na mobilnú aplikáciu a ak nie ste práve on-line, o krátku chvíľku Vám ju doručí ako obyčajnú krátku bezplatnú SMS správu.

V prípade, že nevlastníte smartfón s OS Android, môžete správy z mesta odoberať aj prostredníctvom klasických SMS správ alebo e-mailom. Aj táto služba je pre používateľa bezplatná.

Prihlásenie sa na odber správ

Prihlásiť sa na odber správ sa môžte priamo na stránke:

https://sms-info.eu/sk/spravy/odosielatel/krasno-nad-kysucou

Pri prihlasovaní zadajte e-mail a/alebo telefónne číslo na ktoré chcete dostávať užitočné oznamy. Môžete si vybrať z nasledujúcich kategórii:

Mestské oznamy
Oznamy Mestského úradu, odstávky elektriny, havarijné situácie a výstrahy...

Kultúra
Pozvánky na kultúrne a spoločenské podujatia...

Cirkev
Cirkevné oznamy, úmrtia, pohreby...

Šport
Šport v meste, pozvánky na športové podujatia...

Školstvo
Oznamy zo Základnej školy a Materskej školy...

Polícia
Oznamy z Mestskej polície, straty a nálezy...

Predaj a reklama
Predaj tovarov a služieb, reklamné oznamy...

Odber oznamov z mesta Krásno nad Kysucou môžete kedykoľvek zrušiť, prípadne zmeniť odoberané kategórie na adrese https://sms-info.eu/sk/spravy/subscriberLogin

Užitočné odkazy: