Krásňanské mrože s novými dresmi

Už minulý rok na základe podnetu aktívnych športovcoch nášho mesta a v spolupráci s mestským zastupiteľstvom sme začali obliekať našich reprezentantov do jednotlivých exkluzívnych dresov. Tieto dresy sú výnimočné svojou originalitou, pretože spoločnosť zaoberajúca sa ich výrobou navrhla spomínané dresy len pre športovcoch nášho mesta. Minulý rok dostali tieto dresy triatlonisti, atletický klub, stolno-tenisový klub, cyklistický klub, turistický klub a členovia DHZ, ktorí reprezentujú mesto v rôznych súťažiach.

Včera 18. apríla 2018 odovzdal primátor mesta Jozef Grapa tieto unikátne dresy aj pre Krásňanských mrožov, ktorí nás úspešne reprezentujú v rámci celého Slovenska. „Tieto dresy sme v spolupráci so športovými klubmi dali navrhnúť tak, aby boli nezameniteľné s inými dresmi teda majú naše mestské farby, erb a názov mesta. Vždy pri hromadnom športe či už cyklistických pretekov, alebo pri atletike, dresy udrú ľuďom do očí a naši športovci budú  ľahko rozoznateľní medzi ostatnými športovcami. Takto chceme prispieť k jednotným športovým dresom aj ostatným klubom, ktoré pôsobia v našom meste“ povedal primátor mesta Krásno nad Kysucou.