Aj malý podnikateľ vie podporiť šport

Podnikateľ Feti Karahasan, ktorý predáva v meste Krásno nad Kysucou balkánsku zmrzlinu, sa rozhodol pomôcť krásňanskému športu, konkrétne futbalistom. Minulé roky zakúpil futbalistom, ktorí hrajú III.ligu dresy a tento rok ich doplnil o športové oblečenie. Od tejto nedele budú futbalisti cestovať na futbalové zápasy v jednotnom športovom oblečení od firmy VUSLAT – BIBI s.r.o. Takáto firma poteší nielen mládež, ale aj dospelých kvalitnou zmrzlinou, ktorá je preslávená nielen v našom meste, ale aj v Kysuckom Novom Meste, v Žiline, či v Rajci a radosť každoročne robí i futbalistom a ich priaznivcom.

Uplynulú nedeľu počas zápasu FK Tatran Krásno nad Kysucou a TJ Baník Kalinovo im odovzdal 20ks športového oblečenia, aby chodili na športové zápasy v jednotnom oblečení. Podľa primátora mesta Ing. Jozefa Grapu je to jedna z mála firiem, ktoré zo svojho zisku vedia podporiť šport. Dúfame, že vďaka tomuto gestu budú naši hráči podávať lepšie výkony v nových dresoch a takouto formou sa odvďačia sponzorovi. Veríme, že priaznivcom ale aj športovcom bude zmrzlina v tomto letnom počasí oveľa viac chutiť, keď si budú vedomí, že časť z týchto finančných prostriedkov ide na podporu športu v Krásne a nebude to ojedinelý prípad a pripoja sa aj ďalší podnikatelia. Veľkú vďaku vyjadril nielen primátor mesta, ale aj všetci športovci a športoví priaznivci.