Výsledky 33. ročníka Krásňanskej desiatky 2016

V nedeľu 13. novembra 2016 sa v Krásne nad Kysucou uskutočnil už 33. ročník dlho očakávanej Krasňanskej desiatky, ktorej sa zúčastnili bežci nie len zo Slovenska, ale aj z Českej republiky a Poľska. S napätím sme sledovali, či sa konečne tento rok podarí prekonať rekord s časom 0:30:52, žiaľ nepodarilo. Celkovým víťazom zo 156 súťažiacich v zložení mužov a žien sa stal pán Juraj Vitko s časom 0:34:22,1, ktorý reprezentoval klub MKŠS Kysucké Nové Mesto.

Zároveň sa konal aj 4. ročník Krásňanskej Mini desiatky, ktorú organizovala Základná škola Krásno nad Kysucou.

Výsledky:

Staršia kategória - chlapci:                     Staršia kategória - dievčatá:

1. Brhel Matúš   čas 8:42                         1. Kašubová Karolína   čas 10:47

2. Kubla Viliam  čas 8:56                         2. Jánošíková Nikol     čas 12:12

3. Pytel Tomáš  čas 9:13                         3. Reguliová Viktória    čas 11:20

Mladšia kategória - chlapci:                      Mlašia kategória - dievčatá

1. Faktor Adama  čas  3:05                       1. Jánošíková Chiara    čas 3:20

2. Murčo Timotej  čas  3:10                       2. Zelinová Ema           čas 3:32

3. Mareček Matej  čas  3:18                      3. Malíková Magdaléna  čas 3:35

Všetkým zúčastneným, organizátorom a sponzorom chceme poďakovať za spoluprácu a už teraz sa tešíme na ďalší 34. ročník.

Sponzori: Lapek, LP exposystém s.r.o., Mons. Rudolf Maslák, STaS spol. s r.o., ČEJS, ALU-METAL s.r.o., SEVAK a.s., Mäsiarstvo Pavel Buchta, Gaja Vision s.r.o., AUTOPROFIT s.r.o., Mesto Krásno nad Kysucou, VÚC – Žilinský samosprávny kraj, ILSTAV PLUS s.r.o., Potraviny Peter Ďurana, Alltack s.r.o., Anton Šlapka, František Kučák, Miroslav Capek, Andrea Hudeková (venovala svoju cenu na dobročinné účely)

Média: Kysuce, MY KYSUCKÉ NOVINY, KYSUCKÝ Večerník, KTV, TES Media, s.r.o.

Prílohy na stiahnutie