Pozvánka na korčuliarske preteky

Mesto Krásno nad Kysucou Vás pozýva na preteky na korčuliach, ktoré sa uskutočnia v sobotu 21.6.2014 o 10.00 hod v rámci slávnostného otvorenia oddychovo – rekreačného areálu. Účastníci sa môžu registrovať v priestoroch tribúny na futbalovom štadióne od 9.00 hod. Dĺžka trate je 10 km a je potrebné, aby si súťažiaci priniesli korčule a chrániče.

Tešíme sa na Vás!

„Rozšírenie turistickej infraštruktúry pohraničia, budovaním rekreačno - oddychových objektov v mestách Krásno nad Kysucou a Milówka“
Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007 – 2013
Kód mikroprojektu: WTSL.02.01.00-82-210/1O

Rozšírenie turistickej infraštruktúry pohraničia, budovaním rekreačno - oddychových objektov v mestách Krásno nad Kysucou a Milówka.