Dni kultúry - Nová Bystrica 2023

Obec Nová Bystrica Vás srdečne pozýva na podujatie Dni kultúry 2023, ktoré sa bude konať 23. júna až 24. júna. V piatok Vás pozývame na vystúpenie kapiel All Against Nothing, Kabát Revival.sk, Signum Regis a hlavným frontmenom bude kapela No Name. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji do 23.júna do 14.00 hod. v DK Nová Bystrica, v turistickom centre pod Orlojom v Starej Bystrici a na platforme Predpredaj.sk.

V sobotu Vás pozývame o 15.00 hod. na súťaž v pílení dreva Novobystrický drevorubač a o 18.00 hod. na bohatý folklórny program, kde sa predstaví aj FS Fľajšovan a FS z Poľska „Koniakow“. Pre deti máme pripravené rôzne atrakcie ako skákací hrad a maľovanie na tvár. Po slávnostnom zapálení Jánskeho ohňa sa môžete zabaviť na ľudovej zábave do ranných hodín.

V nedeľu o 11.00 hod. sa bude konať slávnostná hodová sv. omša a po nej môžete navštíviť hodový jarmok. O 13.00 hod. si pre Vás pripravil DHZ Nová Bystrica hasičskú okrskovú súťaž o pohár starostu obce.
Všetkých Vás srdečne pozývame stráviť v Obci Nová Bystrica víkend.

Dni kultúry Nová Bystrica 2023