Pozvánka na Deň detí

Milé deti, príďte v nedeľu 2. júna 2019 o 14:00 hod. na námestie pred Kultúrny dom v Krásne nad Kysucou, aby sme spoločne oslávili sviatok všetkých detí a zabavili sa!

Čaká Vás popoludnie plné zábavy. Veľkou atrakciou budú rytieri z historického spolku sv. Šebastiána, cesta rozprávkovým lesom v areáli ZŠ, maľovanie na tvár, kolotoče, koníky, či ukážka práce hasičov.

Novinkou bude náučná prednáška  Informačný deň, ktorá začne o 15:00 hod. a bude určite zaujímavá nielen pre deti ale aj rodičov, keďže sa bude týkať znečisťovania ovzdušia z vykurovania v domácnostiach tuhým palivom. Odborníci praktickými ukážkami budú informovať verejnosť o možnostiach, ako kúriť čistejšie a ako ušetriť za kúrenie.

Samozrejme, že nebude chýbať ani sladká odmena pre všetky deťúrence ;)

Tešíme sa na Vás!

Bližšie informácie:
Kultúrne oddelenie, kancelária č. 4 – tel.: 041/4308 913, 0907693758,
E-Mail: janka.krupova@mestokrasno.sk

Deň detí Krásno nad Kysucou

Informačný deň k čistejšiemu ovzdušiu