Oznámenie o volebných okrskoch a určenie volebných miestností pre referendum 2015 VOLEBNÉ OKRSKY pre konanie referenda, konané 07. 02. 2015 pre Mesto Krásno nad Kysucou .

V zmysle zákona č. 564/1992 Z.z. o spôsobe vykonania referenda v znení neskorších predpisov vytvárame v meste Krásno nad Kysucou volebné okrsky a určujeme volebné miestnosti nasledovne:

VOLEBNÝ OKRSOK č.:

1. Volebná miestnosť: Základná škola Michálkov č.s. 613
  2. Volebná miestnosť: Základná škola Kalinov č.s. 431
  3. Volebná miestnosť: Mestský úrad č.s. 1255, budova MsÚ
  4. Volebná miestnosť: Základná škola Struhy č.s.1343, pavilón „B“
  5. Volebná miestnosť: Základná umelecká škola č.s. 167, prízemie
  6. Volebná miestnosť: Predajňa - Zákysučie č.s. 1528, prízemie

Hlasovací preukaz:

Oprávnený občan na hlasovanie v referende, ktorý nebude môcť hlasovať v okrsku, v ktorom je zapísaný do zoznamu oprávnených občanov na hlasovanie v referende, môže požiadať mesto Krásno nad Kysucou, Mestský úrad o vydanie hlasovacieho preukazu. Hlasovacie preukazy sa vydávajú v úradných hodinách. Posledný deň na jeho vybavenie je štvrtok 5. februára 2015.

Miestom vydávania hlasovacích preukazov je: Kancelária č. dverí 1, Jana Ďuranová, podľa úradných hodín MsÚ v Krásne nad Kysucou.