Miroslav Škrobian získal opätovne ocenenie "Tréner roka 2018"

Tréner vzpieračov Miroslav Škrobian v piatok 18. januára 2019 obhájil a po druhýkrát bol dekorovaný za najlepšieho kysuckého trénera za rok 2018. Uplynulý rok so svojím oddielom vzpieračov z Krásna nad Kysucou dosiahol výnimočné úspechy.

„Všetkým sa chcem zo srdca poďakovať za prejavenú dôveru, hlavne primárovi mesta Jozefovi Grapovi za príkladnú spoluprácu, ako aj mestskému zastupiteľstvu za podporu, hlavne mojej manželke, rodine a zverencom, lebo bez nich by sa nemohli uskutočniť tieto famózne úspechy“, povedal M. Škrobian.

Oceneným bol aj Ján Masný, ktorý reprezentoval mesto na vyhlásení športovca Kysúc 2018 a v kategórii "organizátor roka" sa po minuloročnom treťom mieste umiestnil tentokrát na peknom druhom mieste za organizáciu turnaja v plážovom volejbale Firesta Cup 2018.

Ďakujeme za skvelé reprezentovanie nášho mesta a úprimne gratulujeme!