Dorastenci nastúpili na zápas s novými dresmi

V poslednom období sa v našom meste čoraz viac detí zapája do športových aktivít. Mesto doteraz podporilo prípravku detí v korčuľovaní a v ľadovom hokeji a v tomto roku sme zahájili rozvoj športovej gymnastiky a veľa ďalších aktivít pre deti a mládež.

„S potešením môžem skonštatovať, že čoraz viac rodičov podporuje svoje ratolesti v športe a mesto im vytvára vhodné podmienky. Veľmi si vážim a som vďačný, ak prejaví dobrovoľný sponzor záujem, ako v prípade mladých futbalistov, keď im člen organizačného výboru R. Gašper daroval nové dresy pred majstrovským zápasom, ktorý sa odohral na domácej pôde dňa 31. marca 2019, kde sme ich spolu odovzdali našim dorastencom a trénerovi,“ povedal primátor mesta Ing. Jozef Grapa.

Mesto chce vysloviť vďaku nielen v tomto prípade, ale aj všetkým ostatným sponzorom, no najmä rodičom, trénerom a organizátorom jednotlivých športovým oddielov, ktorí sa venujú športu.