Výsledky 5. ročníka Cyklo 20tky

Sobota 21. júl 2018 sa už od ranných hodín niesla v meste Krásno nad Kysucou v duchu športu, kedy sa uskutočnil 5. ročník Krásňanskej cyklo 20tky, ktorá na štart postavila viac ako 70 pretekárov. Trať dlhá 20km viedla po cyklotrase od Kultúrneho domu v Krásne nad Kysucou na Klubinu a späť. Preteky otvoril primátor mesta Jozef Grapa a poprial všetkým pretekárom veľa šťastia.

Počasie pretekom prialo a úderom desiatej hodiny na trať vyštartoval prvý pretekár. Súťažilo sa v 3 kategóriách, ženy bez obmedzenia veku, muži do 50 rokov, muži nad 50 rokov a bonusovou kategóriou boli deti.

Do cieľa prišli všetci pretekári a žiadne vážnejšie nepredvídané situácie sa nevyskytli.

Víťazom srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia, síl a málo sekúnd k športovým úspechom.

Ďakujeme za spoločné bicyklovanie!

Výsledky v jednotlivých kategóriach:

Kompletné výsledky (PDF, 53 Kb)
Muži do 50 rokov (PDF, 45 Kb)
Muži nad 50 rokov (PDF, 39 Kb)
Ženy (PDF, 39 Kb)
Deti (PDF, 41 Kb)

Fotky z podujatia nájdete aj na Facebooku:
Album 1, Album 2, Album 3, Album 4, Album 5, Album 6, Album 7, Album 8, Album 9, Album 10, Album 11

Videoreportáž: