Pohár predsedu ObFZ Kysúc vybojovali žiaci Tatran Krásno

Športová hala Pratex v Čadci bola v sobotu dňa 18. marca 2017 dejiskom 11. ročníka futbalového turnaja starších žiakov o Pohár predsedu ObFZ Kysúc, ktorý sa konal pod záštitou primátorov miest Turzovka, Čadca, Kysucké Nové Mesto a Krásno nad Kysucou. Tento rok garantom a hostiteľom turnaja bolo mesto Turzovka. Na slávnostnom otvorení privítal predseda ObFZ Kysúc primátora Turzovky Ľubomíra Golisa, Čadce Milana Guru, Krásna nad Kysucou Jozefa Grapu a Kysuckého Nového Mesta Jána Hartela. Na turnaji štartovalo 12 žiackych družstiev, rozdelených do dvoch základných skupín.

Finále bolo vyvrcholením celodenného maratónu zápasov, do ktorého sa prebojovali chlapci z Krásna a Čadce U15-2. Zápas spĺňal všetky kritéria a obidve mužstva predviedli na hracej ploche kvalitnú hru, pričom siahli až na dno svojich síl. Z víťazstva sa nakoniec tešili žiaci Krásna, ktorí si po tesnom víťazstve odniesli Pohár predsedu ObFZ Kysúc. Na turnaji odohrali celkom 38 zápasov v ktorých padlo 188 gólov.

Celkové poradie:

1. Krásno nad Kysucou