Futbalový turnaj Kysúc

V Čadci dňa 6. februára sa konal futbalový turnaj starších žiakov, ktorý sa uskutočnil pod záštitou aj nášho primátora Ing. Jozefa Grapu, ktorý v tomto 10. ročníku prevzal funkciu hlavného garanta. Na turnaji štartovalo 10 družstiev: Čadca U-15, Kysucké Nové Mesto, Krásno nad Kysucou, Turzovka, Čadca U-14, Stará Bystrica, Makov, Skalité, Ochodnica a Oščadnica. Najlepšie sa činili mladí futbalisti Starej Bystrice, ktorí turnaj vyhrali a získali Pohár predsedu ObFZ Kysúc. S futbalovým počinom bol spokojný aj primátor Jozef Grapa: “ Odkedy som vo funkcii primátora, každým rokom má tento turnaj stúpajúcu úroveň, za čo je potrebné poďakovať všetkým funkcionárom ObFZ Kysúc na čele so Stanislav Špilom. “

Konečné poradie: 1. Stará Bystrica 2. Čadca U14 3. Makov. 4. Ochodnica 5. Krásno nad Kysucou  6. Kysucké Nové Mesto  7. Čadca U15 8. Turzovka 9. Oščadnica 10. Skalité