Cyklotour Gymo 2016

Študenti a učitelia Gymnázia Jozefa Miloslava Hurbana v Čadci mohli už po druhýkrát zažiť jedinečnú atmosféru cyklistického pelotónu.

V piatok 9.9.2016 sa nadšenci cyklistiky pod vedením riaditeľky školy  Mgr. Ingrid Mikovčákovej opäť stretli,aby spoločne zdolali trasu Čadca – Krásno nad Kysucou – Zborov nad Bystricou- Klubina- Stará Bystrica -Nová Bystrica a späť. O bezpečnosť a plynulosť dopravy na trase Čadca – Krásno nad Kysucou sa postarali dopravné hliadky OOPZ v Čadci a v Krásne nad Kysucou. Veľké poďakovanie preto patrí riaditeľovi odboru poriadkovej polície Mgr.Václavovi Slaninákovi.

Podporovateľom podujatia bol aj primátor mesta Čadca Ing. Milan Gura, Krásna nad Kysucou Ing. Jozef Grapa, starost obce Zborov nad Bystricou PaedDr. Juraj Hlavatý , starostka obce Klubina Mgr. Božena Poliačková, starosta obce Stará Bystrica a poslanec NR SR PhDr. JUDr. Ján Podmanický, PhD. a starosta obce Nová Bystrica Ing. Jozef Balačin.