Rallye Beskyd 2015 opäť v Krásne nad Kysucou

Druhým športovo – kultúrnym podujatím v sobotu 25.7.2015 bol 18. ročník Ralley Beskyd 2015. Presne o jednej hodine pristavili svoje nádherné autá milovníci veteránov a predviedli ich širokej verejnosti. I napriek zlému počasiu, bolo na čo pozerať, nielen na autá, ale aj ich majitelia sa predviedli v krásnych dobových kostýmoch. Ako povedal počas príhovoru riaditeľ rallye, p. Václav Dostálek, prekonal sa rekord z 17-eho ročníka – išlo o rekordný počet účastníkov 155 áut a stalo sa najväčším stretnutím veteránistov v Európe. Na stretnutí sa zúčastnili aj dve posádky z Francúzska a po prvý krát je súčasťou Rallye Europe Centrale z nášho partnerského klubu vo Francúzskom meste L´Isle-Adam. Účastníkom a aj návštevníkom sa prihovoril taktiež primátor mesta Krásno nad Kysucou p. Jozef Grapa. Poprial účastníkom veľa šťastných kilometrov a trošku krajšie počasie. Okolo 15:00 hodiny sa autá začali premiestňovať na ďalšie zastávky do Čadce a Turzovky.

Veľká vďaka patrí organizátorom za bezproblémový prejazd áut a zastávky v určených mestách.

Tešíme sa na opätovné stretnutie