Dar pre futbalistov

Futbal je najmasovejším športom na Slovensku a výnimkou nie je ani naše mesto. Vedenie mesta podporuje rozvoj športových aktivít, tak aby mladí ľudia rozvíjali svoju telesnú zdatnosť a nesedeli doma len pri počítači či v kaviarňach a reštauračných zariadeniach. V tomto roku bola založená detská prípravka futbalistov, tak aby už mladí záujemcovia mohli začať športovať. Zakúpená bola aj športová výstroj, lopty, dresy, ktorú už naplno využívajú v súťažiach prípraviek v rámci Kysúc. Taktiež žiaci, ktorí postúpili tento rok do druhej ligy dostali na začiatku sezóny nové dresy, v ktorých reprezentujú mesto, túto nedeľu 4.10. 2015 boli odmenení i ligoví futbalisti, keď v prestávke III.- ligového stretnutia im sponzor firma VUSLAT- Bibi s.r.o odovzdal nové dresy ,trenírky i štucne. Dresy sú v klubových farbách bielo-modrej a sú priamo navrhnuté pre naše mužstvo a vyrobené v zahraničí. Tento dar odovzdal majiteľ firmy, ktorá má prevádzku aj v našom meste, primátorovi mesta Ing. Jozefovi Grapovi a kapitánovi mužstva dospelých Marekovi Timekovi. Vedenie mesta a futbalový oddiel ďakuje sponzorovi za tento dar a verí, že tieto dresy prinesú nášmu družstvu nielen šťastie, ale i víťazstvá.