V Krásne odohrali už 10. ročník tenisového turnaja vo štvorhre o pohár primátora mesta

V sobotu 26.júla 2014 sa v Krásne nad Kysucou uskutočnil už 10. ročník tenisového turnaja vo štvorhre o pohár primátora mesta. Turnaja sa zúčastnilo 8 dvojíc:

• Húšťava – Lopušan
  • Kolenčik – Kolenčik junior
  • Presalovič – Tomčala
  • Potočar – Tarana
  • Pitel – Harvan
  • Sýkora – Macura
  • Ondrušek – Jozefik
  • Tomašec – Jurki

V súboji o 3. miesto sa stretli Presalovič – Tomčala vs. Pitel – Harvan, v ktorom nakoniec zvíťazili Presalovič – Tomčala. Vo finále bojovali dvojice Tarana - Potočar vs. Húšťava – Lopušan. Víťaznou dvojicou sa stali Húšťava – Lopušan. Za najlepšieho hráča bol vyhlásený Pavol Húšťava, čo pre zúčastnených nebolo prekvapením po predchádzajúcich ročníkoch. Ocenenia po skončení zápasu odovzdal víťazom primátor mesta, Ing. Jozef Grapa, ktorý víťaznej dvojici odovzdal aj putovný pohár.