Finále žiakov vo vzpieraní a o pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou

22.11.2014 sa v Krásne nad Kysucou konalo finále starších žiakov vo vzpieraní a zároveň o pohár primátora.Do finále postúpilo 5.klubov a to Krásno nad Kysucou, Bobrov, Trenčín, Nove Mesto nad Váhom a Ružomberok.Na turnaji o pohár primátora sa zúčastnil aj Český klub Horní Suchá. Na čele tabuľky po dvoch kolách boli vzpierači Krásna a potvrdili, že aj v treťom kole nenašli premožiteľa a finále vyhrali .Krásno reprezentovali Patrik Broda, Marian Poláček, Kačeriek Patrik, Lukáš Meliš, Marek Mečár a Vladimír Kubala.

V súťaži o pohár primátora Krásno skončilo až na treťom mieste. Na tomto výkone sa podpísala choroba chalanov. Ale i napriek tomu im patrí veľka vďaka ,že nastúpili na turnaj splným nasadením. Pohár primátora vyhralo družstvo z Bobrov z Oravy druhý Horní Suchá a tretie miesto ostalo v Krásne.Boli ohodnotený aj najlepší traja pretekári na sin.body. Najlepší vzpierač sa stal Patrik Broda, keď v trhu zdolal 100kg. a v nadhode 120kg. Na sin body 302 sin.b. to už je výkon aj v extralige mužov. Druhý skončil Romaniak Tomáš 275sin.b.a tretí Jakub Hromiak.271sin.b. Tešíme sa z výborných výkonov našich vzpieračov a ďakujeme za kvalitnú reprezentáciu mesta.