Veľkonočná súťaž spoznala svojich víťazov

Dňa 17. apríla 2019 sa uskutočnilo vyhodnotenie súťaže “O najoriginálnejšiu selfie fotografiu“ s veľkonočným zajacom a tromi kraslicami, ktorý zdobí námestie. Troch výhercov srdečne privítal na Mestskom úrade primátor mesta Jozef Grapa a odovzdal najmenším pekné ceny, prútený košík plný veľkonočných sladkostí, obľúbenú detskú skladačku LEGO a to najdôležitejšie - korbáč na šibanie dievčat.

Do súťaže o najkrajšiu fotografiu s veľkonočným zajacom sa zapojilo celkom 49 fotografií a boli ocenené tieto autorky:

1. miesto: Júlia Pagačová Čimborová s počtom 737 lajkov

2. miesto: Monika Šurabová s počtom 710 lajkov

3. miesto: Denisa Vaňovcová s počtom 447 lajkov

„Veľkonočná výzdoba na námestí urobila radosť malým i veľkým a vďaka nej si urobili aj pekné fotografie. Dnes sme ocenili troch víťazov s najväčším počtom lajkov. Veľmi na prekvapilo, že tí najlepší mali viac ako 700 lajkov a potešilo ma, že som im mohol odovzdať pekné ceny. Ku korbáčom, ktoré mal doteraz v opatere náš zajko dostali i stavebnice značky LEGO, s ktorou sa môžu aktívne zahrať a rozvíjať tak jemnú motoriku. Rodičov potešili veľkonočné košíky, v ktorých majú pripravené veľkonočné vajíčka a iné sladkosti pre šibačov, ktorí určite navštívia ich domácnosť“, dodal primátor.

Tí, ktorí neuspeli, môžu vyskúšať šťastie v novej súťaži “O najkrajšiu fotografiu“, v ktorej bude Vašou úlohou odfotiť čokoľvek z nášho mesta, či to už bude krásna panoráma, príroda, historická pamiatka..., výber necháme už len na Vás.. Viac informácií nájdete na stránke osady.mestokrasno.sk