Výstavba kanalizácie

V súčasnom období sa rozbehla dlhoočakávaná realizácia kanalizácie v meste Krásno nad Kysucou a v prímestských častiach - Kalinov, Zákysučie, Blažkov. Odkanalizovanie rodinných domov je veľmi náročná činnosť a bude trvať približne dva a pol roka, preto prosíme občanov o trpezlivosť a spoluprácu.

Vedenie mesta pozýva občanov mestskej časti Blažkov a Drozdov do materskej školy dňa 1. októbra 2018 o 16.00hodine /v pondelok/ na spoločné stretnutie s investorom a pracovníkmi SEVAK-u, kde sa uskutoční rokovanie a prediskutuje sa spôsob pripojenia jednotlivých domov a zodpovedajú na otázky v rámci odkanalizovania.

Postupne bude mesto organizovať ďalšie takéto stretnutia vo všetkých dotknutých lokalitách, aby minimalizovalo možné nedorozumenia, ktoré pri realizácii kanalizácie môžu vzniknúť.