Rokovanie k projektu odkanalizovania stredných Kysúc

Dňa 12.3.2018 na pôde mestského úradu v Krásne nad Kysucou sa konalo vstupné rokovanie ohľadne prípravy realizačnej projektovej dokumentácie stavby „Zásobovanie vodou, odkanalizovanie a čistenie odpadových vôd v regióne Stredné Kysuce“, ktoré zvolal SEVAK, a.s., Žilina. Na rokovanie boli pozvaní dodávatelia stavby a projektoví manažéri , aby sa ujasnili varianty a trasy realizovaných prác, aby čo najmenej zaťažili chod mesta. Určili sa priority realizovanej stavby, doplnili sa trasy, ktoré budú začlenené v rámci doplnenia celého projektu odkanalizovania stredných Kysúc. Obyvateľov mesta budeme priebežne informovať o celej realizácii výstavby odkanalizovania nášho mesta. V najbližších dňoch chceme zorganizovať pracovné stretnutie s občanmi, na ktorom im bude podrobne vysvetlené trasovanie stavby ako aj varianty výstavby.