Pozvánka na Dni mesta 2018

Mesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na kultúrne podujatie Dni mesta, ktoré sa uskutoční v dňoch 1. - 2. septembra 2018 na námestí pred kultúrnym domom. Pripravený je bohatý program.

V sobotu 1. septembra usporiada TJ Tatran oddiel vzpierania nadhodovú súťaž juniorov mužov a žien o pohár primátora mesta. Sobotný večer odštartuje vystúpením speváčky Michaely Martykánovej, rockovou kapelou METALINDA a zábavu rozprúdi Michal David revival svojim nezabudnuteľnými hitmi.

Nedeľu budeme sláviť svätou omšou na námestí a v poobedňajších hodinách vypukne súťaž Požiarny útok s vodou. Moderátorom kultúrneho programu bude herec a zabávač Štefan Skrúcaný. Nezabudnuteľným zážitkom určite bude vystúpenie siláčok Majstrovstvá Slovenska silných žien. Vo večerných hodinách sa predstaví známa "vychodňarska" skupina DRIŠĽAK a oslavy zavŕšia vystúpením hudobnej skupiny POLEMIC.

Dni mesta Krásno nad Kysucou 2018