Parková zeleň

V súčasnom období mesto žije nielen veľkým stavbami ako je výstavba kanalizácie, cyklotrasy, realizáciou nových, rekonštrukciou starých chodníkov, či menšími investičnými akciami, ktoré spríjemnia život v jednotlivých lokalitách. Občania, ktorí parkujú na parkovisku pri kostole sv. Ondreja upozorňovali na zlý výhľad pri vychádzaní z parkoviska, ktorý vznikal najmä v jarných mesiacoch, keď začali vyrastať nasadené kríky, ktoré oddeľovali parkovisko od hlavnej cesty. Vedenie mesta tento problém vyriešilo a okrasné kríky v tejto časti boli odstránené. Vybudovala sa nová parková zeleň, ktorá skrášlila betónové parkovisko. Súčasťou projektu sú aj parkové úpravy okolo chodníka k prechodu pre chodcov.