Mestský cintorín s novým chodníkom

S príchodom tretieho ročného obdobia prichádza aj Sviatok všetkých svätých a Pamiatka zosnulých, kedy nielen pozostalí upratujú hroby svojich zosnulých, ale i mestá a správcovia cintorínov sa snažia pripraviť toto pietne miesto na príchod pozostalých.

V meste prebiehajú prípravné práce, cintorín je vykosený a sú rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery, ktoré sú určené na vývoz minuloročnej výzdoby z hrobov. V tomto roku finišujeme aj s úpravou chodníkov, ktoré po niekoľkoročnom užívaní boli značne poškodené. Dokončuje sa hlavná trasa od Domu smútku, ktorá bude vydlaždená zámkovou dlažbou a v ďalšom období sa zrekonštruuje chýbajúca časť chodníkov, tak, aby bol bezproblémový prístup na cintorín počas celého roka.