Bezplatné korčuľovanie pre obyvateľov mesta Krásno nad Kysucou

MM ARÉNA je v súčasnosti najmodernejšou a najlepšie vybavenou arénou na Slovensku. Čoskoro bude oslavovať svoj prvý rok, od kedy prekročili prah ľadovej plochy prví návštevníci a prevádzka počas roka iba potvrdila enormný záujem o využívanie služieb v hokejovom parku.

Veľkú pozornosť prejavujú najmä deti, ale aj dospelí o verejné korčuľovanie, preto mesto Krásno nad Kysucou a mestské zastupiteľstvo rozhodlo, že umožní občanom mesta Krásno nad Kysucou bezplatné verejné korčuľovanie a to každý piatok od 19. októbra až do konca roku 2018, v čase od 15:30hod. – 16:30hod. Stačí, ak sa pri vstupe preukážete občianskym preukazom, kartičkou poistenca, alebo iným akceptovateľným dokladom, na ktorom je uvedená adresa trvalého bydliska.

Počas verejného korčuľovania bude zabezpečený dozor a zdravotná služba v prípade úrazu.

Pre žiakov základnej školy, mesto pripravilo krásne gesto - školu korčuľovania ZDARMA, ktorá sa bude konať každý pondelok v čase od 15:15hod. – 16:15hod. s platnosťou od 15. októbra do konca roka 2018.

Veríme, že ľudia si s radosťou nájdu cestu na “krásňanský“ zimný štadión.