Stretnutie seniorov

Dňa 12. júla 2017 sa uskutočnilo ďalšie stretnutie so seniormi, ktorí v tomto druhom štvrťroku mali narodeniny. Pred slávnostným obedom sa našim spoluobčanom prihovoril primátor mesta Ing. Jozef Grapa a o kultúrny program sa postaral sám jubilant pán Štefan Plevko, ktorý zahral na harmonike a domáca folklórna skupina Vrabčiar. Veríme, že svojimi piesňami potešili srdcia jubilantov.

Počas spoločného stretnutia sa naši jubilanti spolu porozprávali, zaspomínali na chvíle dobré i tie horšie v živote, stretli sa s priateľmi a známymi, s ktorými sa dávno nevideli. Prežili tak spolu pekné poobedie a diskutovali aj o tom, čo sa v meste Krásno nad Kysucou urobilo dobre a čo by bolo potrebné ešte doriešiť.

Múdrosť a skúsenosti seniorov nič nenahradí a ich pohľad na rozvoj mesta je uvážlivý a múdry. Z ich strany boli v povzbudivé slová vďaky za to, že si ich niekto všíma aj mimo aktívneho života, keď sa už fyzicky nemôžu zapájať do rozvoja nášho mesta.

Všetkým oslávencom ešte raz blahoželáme k ich jubileu a želáme im veľa zdravia, spokojnosti, radosti v kruhu blízkych.