Nová strecha, nové káble, nová cesta

Pekné jesenné počasie praje nielen poľnohospodárom pri zbere jesenných plodín, ale aj nám pri rozbehnutých investičných prácach v meste. Jenou z nich je aj rekonštrukcia strechy nad reštauráciou a ubytovňou Kolkáreň. Okrem opravy strechy je dôležité najmä jej zateplenie. Zo strechy je výhľad aj na ihrisko s umelou trávou, ktoré by malo byť sprístupnené pre verejnosť už túto jeseň.

V súčasnosti prebieha v meste na ulici Lazná smerom na Hôrky celková rekonštrukcia asfaltového povrchu, výmena dažďových žľabov a odvodnenie prebytočnej vody z miestnej komunikácie.  Na ulici SNP sa budujú optické prístupové káble, ktoré bývajú zakopané v zemi. V nich sa nachádzajú optické vlákna, prostredníctvom ktorých sa šíri signál veľkou rýchlosťou. Vďaka čomu bude spoľahlivejší a rýchlejší internet.