Nečakané návštevy na Mestskom úrade

Uplynulý týždeň zavítal do nášho mesta svätý Mikuláš s anjelom aj čertom zo Strednej odbornej školy drevárskej a stavebnej a neobišiel ani Mestský úrad v Krásne nad Kysucou, kde navštívil zamestnancov a samozrejme aj primátora mesta Jozefa Grapu. Niektorým sa ušla čertovská nádielka v podobe čierneho uhlia, no vzápätí nechýbala ani sladká maškrta.

V poobedňajších hodinách prišli potešiť nášho primátora úžasní malí heligonkári Jarky Jelinkovej, ktorí s iskrou v oku zahrali a zaspievali vianočné koledy. Primátor ich za toto milé prekvapenie odmenil mikulášskym balíčkom a poďakoval sa za skvelé reprezentovanie nášho mesta. Takýmto unikátnym spôsobom spríjemnili mikulášsku pracovnú stredu nielen primátorovi, ale aj zamestnancom mestského úradu, za čo im ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia.