Vzácna návšteva u pána primátora

Dnes 13.4.2016 do priestorov mestského úradu a do kancelárie primátora mesta Ing. Jozefa Grapu zavítala vzácna návšteva. Nebola to ani delegácie z iného štátu, ale naša budúca generácia, žiaci základnej školy prvého stupňa z Krásna. Na vlastné oči tak mohli vidieť ako pán primátor pracuje a dozvedieť sa, aké sú jeho hlavné úlohy, priority a činnosť. Žiaci bolo pozorní, zvedaví a mali pripravených mnoho otázok, napríklad: koľko má mesto obyvateľov, či bude v meste zimný štadión, plaváreň, detské ihrisko a dokonca padla otázka, koľko má pán primátor rokov. Za odmenu si  mohli vyskúšať ako je to niesť na krku a hrudi insignie so symbolom mesta.
Neskôr sa všetci presunuli do priestorov zasadačky, kde sa stretávajú, či už poslanci mesta, ale aj hostia, starostovia okolitých obci, no najmä, kde prebieha aj uvítanie našich najmenších obyvateľov, ktorých možno už o pár rokov čaká podobná návšteva. Nakoniec sa všetci pofotili a rozlúčili. Určite to bol pre deti zaujímavý zážitok, ktorý im sprestril vyučovanie.