Uvítanie detí na Mestskom úrade

V utorok 11. októbra sa na Mestskom úrade v Krásne nad Kysucou už po druhýkrát v tomto roku zišli mamičky a oteckovia s najmenšími ratolesťami. Uvítanie sa začalo milým vystúpením detí z materskej škôlky a pokračovalo slávnostným príhovorom primátora mesta. Mamičky si prevzali z rúk primátora Ing. Jozefa Grapu červenú ružu, ktorá je symbolom znovuzrodenia a lásky, pamätný list a praktickú darčekovú tašku, ktorá pomôže pri starostlivosti o bábätko. Nezabudlo sa ani na podpis do pamätnej kroniky, ktorá sa teší z toľkých detičiek v našom meste.

Mali sme tú česť spoznať: Matej Ondruška, Sonja Šadláková, Marek Šurin, Dávid Tvrdý, Pavol Meľo, Richard Strýček, Diana Droščáková, Karolína Kormancová, Alžbeta Gavlasová, Daniel Ficek, Radovan Kuljovský, Karin Matejičková, Kristína Koňušíková, Patrik Bajkai, Emma Nejdlová, Timea Fajnová, Vivien Kubicová, Damián Sekerka, Jakub Ondrúšek, Alexandra Gavlasová, Sofia Makyňová, Petra Arendáriková, Matej Kopásek, Soňa Mičicová, Mateo Kulla, Eliška Tobolková, Tomáš Mekyňa, Sára Gáborová.