Na mestskom úrade sa začalo s rekonštrukciou

V rámci rekonštrukcie mestských budov prišlo aj na rekonštrukciu budovy mestského úradu, ktorá bola stavaná svojpomocne v akcii „Z“ a má už niekoľko desaťročí. Po technickej stránke nevyhovovali elektrické rozvody, ale i celkové priestory chodieb, schodiska, zasadačky. Zrekonštruovaná zasadačka spĺňa už podmienky nielen pre zasadnutie zastupiteľstva, ale aj pre stretnutie sa občanov a slávnostné podujatia ako sú sobáše, vítanie detí do života, slávnostné odovzdávanie maturitných stužiek študentom zo Strednej odbornej školy drevárskej a stavebnej a pod. Po rekonštrukcii druhého poschodia a zasadačky sme pristúpili i k rekonštrukcii ďalšieho podlažia. V súčasnosti sa rekonštruuje chodba a dokončuje schodisko. Rekonštruujú sa všetky verejné priestory okrem kancelárií. V kanceláriách budú vymenené len dvere, ktoré budú presklené pre lepší kontakt občanov s pracovníkmi. Dúfame, že do budúceho roku, keď si Krásno nad Kysucou pripomenie 15. výročie štatútu mesta, sa nám podarí zrekonštruovať i exteriér a s novou fasádou a zateplením už nebude mestský úrad kaziť dojem pri okolitých zrekonštruovaných budovách.