Mesto zrekonštruovalo detské ihriská

V týchto dňoch keď sú rozohriaté byty a ľudia odchádzajú k vode, prípadne na vonkajšie priestory do tieňa, pre najmenších je spríjemnenie týchto letných dní na preliezačke, či na hojdačke. Mesto Krásno nad Kysucou sa i preto rozhodlo opraviť a zrekonštruovať detské ihriská a najväčšou premenou prešlo detské ihrisko na novom sídlisku v Zákysučí. Na tomto sídlisko v týchto dňoch sa najmenší môžu realizovať pri nových preliezačkách, šmykľavke alebo v pieskovisku. Mamičky pri detskom ihrisku majú vybudované lavičky, umiestnené tak, aby sa mohli bezpečne pozerať na hrajúce sa deti. Nové sídlisko, ktoré sa stále rozrastá si takéto ihrisko zaslúžilo a už dlhšiu dobu ho aj rodičia požadovali. Dúfame, že týmto detským ihriskom sa spríjemní bývanie na novom sídlisku a rodiny budú spokojne vychovávať svoje deti a radi bývať v našom meste.