Poberatelia dávky v hmotnej núdzi vykonávajú prospešnú prácu pre mesto

Občania nášho mesta, ktorí si musia dávku v hmotnej núdzi odpracovať, pracujú na rôznych prácach, ktoré sú prospešné pre mesto. Rozdelení sú podľa jednotlivých mestských častí, prípadne lokalít tak, aby nemuseli dochádzať ďaleko. Zatiaľ títo nezamestnaní pracovali prevažne na čistení a úprave potokov pred blížiacou sa jeseňou, aby zvýšenie ich hladiny neohrozovalo okolité domy, opravovali nespevnené cesty najmä do jednotlivých osád, ktorých má naše mesto niekoľko, čistili rigoly a priekopy okolo komunikácií, natierali a upravovali okolie autobusových zastávok, odstraňovali nálety v okolí sídlisk a verejných budov, čistili záchytné rigoly na komunikáciach, robili nové odrážky vody na nespevnených cestách a pracovali na ďalších prospešných prácach. Pre naše mesto vykonali veľa užitočnej práce a aj naďalej budú pracovať na podobných úlohách.