Pozvánka na finále Krásno hľadá talent 2018

Centrum voľného času pri ZŠ v Krásne nad Kysucou v spolupráci s mestom Krásno nad Kysucou pripravujú 3. ročník zábavno-súťažného podujatia KRÁSNO HĽADÁ TALENT 2018, ktorého finále sa uskutoční dňa 15. apríla 2018 v kinosále Kultúrneho domu o 15.00hod. V rámci programu sa uskutoční premiéra divadelného predstavenia KONEČNÁ STANICA v podaní divadelného súboru Vrabec.

Divadelné predstavenie je o konečnej stanici, kde sa môžu diváci stretnúť s rôznymi osudmi nie len jej zamestnancov, ale aj obyvateľov, či samotných cestujúcich. Konečná stanica je miesto, kde sa stále niečo deje. Večne nespokojná výpravkyňa, ukecaná upratovačka, staničný "maskot" bezdomovec, miestna predavačka lístkov, zamilovaní pár, ktorí sa ani nemal stretnúť, matka predstavená a školský zájazd. Toto všetko v jednej divadelnej hre predstavuje zaručenú dobrú náladu a smiech. Až kým nedôjde k nečakanému zvratu, ktorý musí riešiť polícia.

Všetkých srdečne pozývame!

Pozvánka na finále Krásno hľadá talent 2018