Krásno nad Kysucou už našlo talent 2017

Centrum voľného času pri ZŠ v Krásne nad Kysucou v spolupráci s mestom Krásno nad Kysucou pripravili v poradí už 2. ročník zábavno-súťažného podujatia "KRÁSNO HĽADÁ TALENT 2017", ktorého finále sa uskutočnilo v nedeľu 23. apríla 2017 v Kultúrnom dome Krásno nad Kysucou. Ani tento rok nebola núdza o skvelé talenty. Súťažiaci prišli zo Starej Bystrice, KNM, Zborova nad Bystricou a samozrejme z Krásna nad Kysucou.

Súťažili jednotlivci i kolektívy. Porota nemala vôbec ľahkú úlohu vybrať tých najlepších. Víťazkou súťaže Krásno hľadá talent 2017 sa stala Sofia Králiková zo Starej Bystrice. Druhé miesto získala tanečná skupina TERRA z Kysuckého Nového Mesta s choreografiou "Nakupovanie" a pekné tretie miesto získal Martin Masaryk zo Zborova nad Bystricou. Cenu diváka získal detský folklórny súbor Drevárik a cenu primátora získal Samuel Vojtáš zo Zborova nad Bystricou.

Gratulujeme všetkým oceneným a tešíme sa na ďalší ročník!