Fotky z Dňa matiek 2015

Milé mamičky, je také slovo, kratučké, milé, láskavé. Slovo, ktoré sa každé batoľa naučí vysloviť ako prvé. Je ospievané v poézii, zhmotnené v umení a navždy zachované v každom srdci – matka, mama - to je láska sama, prevtelená do ženy, je to láska, ktorá nás sprevádza celým životom. Je nevýslovne trpezlivá, chápavá, milá a obetavá. Naša mama, ktorá nám ofúkava naše boliestky, ktorá sa teší z našich úspechov, ktorá sa trápi pre naše starosti a to aj dnes, keď sme už dávno vyrástli z detských dupačiek. Mamička - pracovitá, kamarátska, starostlivá, trpezlivá, obetavá, láskavá, milujúca, odpúšťajúca, oddaná..

Dňa 10.5.2015 sme si pripomenuli tento krásny sviatok aj v Krásne nad Kysucou, kde všetky mamičky a babičky pozdravil primátor mesta Jozef Grapa a podakoval mamičkám za ich obetovú prácu pri výchove detí. Po povzbudivých slovách primátora sa predstavil orchester Diabolské husle. Po krásnych piesňach, ktoré zazneli primátor mesta osobne poďakoval každej mamičke kytičkou.