V kultúrnom dome vystúpili mladé spevácke talenty

V nedeľu 22. júna 2014 sa Kultúrnym domom v Krásne nad Kysucou ozývali hlasy mladých speváckych talentov. Súťaž Spevácka hviezda školy 2014 organizovalo Centrum voľného času v spolupráci s mestským úradom a kapelou T.O.R. Band. V úvode privítal moderátor primátora mesta Ing. Jozefa Grapu, porotu, organizátorov a všetkých zúčastnených. Potom už v podaní deviatich speváčok odzneli hity od Duffy, Ewy Farnej, IMT Smile, Zuzany Smatanovej a ďalších. Hudobný sprievod robila mladým spevákom kapela T.O.R. Band, ktorá vystúpila aj s niekoľkými skladbami. Dievčatá spievali naozaj krásne a porota mala preto veľmi ťažkú úlohu. Počas prestávky sa porota poradila a nakoniec sa dohodla, že okrem prvých troch miest udelia tiež cenu primátora mesta a cenu poroty. Ocenenia odovzdávala predsedkyňa poroty Mgr. Dagmar Labáková a primátor mesta Ing. Jozef Grapa. Cenu primátora mesta získala Mária Polačková z 8.C a cenu poroty Dorotka Ondreášová z 9.A. Na treťom mieste sa umiestnila Rebeka Ondreášová zo 7.A a na druhom mieste skončila Soňa Gáborová zo 7.A. Prvé miesto získala Klaudia Čechová z 9.A triedy. V závere sa divákom ešte prihovoril primátor mesta a víťazka Klaudia im ešte raz zaspievala.