Sieň Františka Hübla opäť ožila

Po mesačnej odmlke sieň Františka Hübla ožila krásnymi farbami kysuckých výtvarníkov. Výstavu pod názvom Žena a dieťa otvorili dňa 25.2.2014 Kysucké kultúrne stredisko Čadca /KKS/ v zriadovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja a mesto Krásno nad Kysucou. V úvode výtvarníkov privítal primátor mesta Krásno nad Kysucou Jozef Grapa a riaditeľka KKS Silvia Petreková. Kurátorka výstavy priblížila práce výtvarníkov , ktorí sa na výstave podieľali. Emília Brezinová, Čečotka Štefan, Drobilová Mária, Hudecová Ľudmila, Chilý Dušan, Luhový Stanislav, Orieščiková Linda, Pastorková Gabriela, Ratkošová Anna, Štetinová Iveta, Šufliarsky Vladimír, Varšavíková Elena Vnuková Anna, Vrábel Jozef a Zemaníková Irena sú výtvarníci, ktorých diela na tému Žena a dieťa si môžete pozrieť v našej malej galérii. Vernisáž bola sprevádzaná aj hudbou v podaní žiakov a pedagógov Základnej umeleckej školy v Krásne nad Kysucou pod vedením Alice Nadzamovej.

Výstava bude verejnosti sprístupnená do 25.3.2014.