Fotky zo 6.reprezentačného plesu v Krásne nad Kysucou

Pohoda a dobrá nálada sa niesla počas celého večera 6. reprezentačného plesu Mesta Krásna nad Kysucou dňa 25.1.2014. Už o 18.00 hod. začali prichádzať prví hostia do foyer reštaurácie Kolkáreň, kde pre čakajúcich bol pripravený sprievodný program – vystúpenie speváckeho dua IRDA, ktoré predviedlo slovenské a české piesne z rokov 80. a 90.-tych. Zároveň bola pripravená prezentácia fotografií najdôležitejších udalostí minulého raka.

Hosťom programu bol tento rok známy slovenský herec, moderátor a humorista Štefan Skrúcaný, ktorý úvodnou piesňou a následným slovom privítal všetkých v sále a zároveň poprosil primátora mesta Jozefa Grapu, aby otvoril 6. ročník reprezentačného plesu. Pán primátor poprial všetkým zúčastneným dobrú náladu a manželka pani Renáta Grapová gongom otvorila ples. Úvodný valčík manželia Grapovci zvládli opäť bravúrne a po pár tónoch sa pripojili aj další tanečníci. Následne sa rozprúdila zábava plná vtipov, hudby a dobrej nálady. O polnoci bola vyhlásená tombola do ktorej mesto zabezpečilo prvú cenu 32“ LCD televízor. V tombole bolo veľa nádherných a hodnotných darčekov za čo všetkým sponzorom ďakujeme.

Foto: Milan Čimbora